Często zadawane pytanie

Zapraszamy do zapoznania się z naszym działem FAQ, gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszej firmy oraz naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym supportem, który zawsze chętnie służy pomocą.

Przedstawiamy najczęstsze pytanie Klientów na temat stron internetowych.

Strony www

Ile kosztuje budowa strony?
Wszystko zależy od tego jaka strona będzie budowana. Koszt strony wizytówkowej rozpoczyna się od 950 zł netto. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy abyśmy mogli podać dokładną wycenę.
Jak długo trwa budowa strony?
Standardowo czas budowy strony to około 7 dni roboczych. Do tego należy doliczyć czas na poprawki zgłoszane przez Klienta.
Czy są jakieś stałe miesięczne opłaty?
Nie. Nie ma żadnych ukrytych stałych kosztów czy miesięcznych opłat. Rozliczenie kosztu budowy strony jest jednorazowe.
Czy będę mógł edytować sam treści na stronie?
Tak, najczęściej do budowy stron wykorzystujemy intuicyjny w obsłudze CMS Worpress, który umożliwia dodawanie oraz zmianę treści bez znajomości HTML.
Czy strona będzie dopasowana pod kątem wyświetlania na telefonach?
Każda budowana przez nas strona dopasowana jest odpowiedniego wyświetlania na urządzeniach mobilnych.
Przedstawiamy najczęstsze pytanie Klientów na temat sklepów internetowych.

Sklepy internetowe

Ile kosztuje budowa sklepu internetowego?
Koszt budowy sklepu internetowego rozpoczyna się od 1850 zł netto i jest uzależniony od jego wielkości i funkcjonalności.
Jak długo trwa budowa sklepu internetowego?
Czas potrzebny na budowę to około 14 dni roboczych.
Co jest potrzebne do budowy sklepu?
Potrzebne są takie informacje jak opisy i tytuły produktów, ich kategorie oraz stałe teksty np. o nas, kontakt. Dodatkowo konieczne będzie umieszczenie artykułów z regulaminem, polityką prywatności, przetwarzaniem danych – jeżeli takich treści nie masz to możemy pomóc w ich stworzeniu.
Czy są jakieś stałe miesięczne opłaty?
Nie. Nie ma żadnych ukrytych stałych kosztów czy miesięcznych opłat. Rozliczenie kosztu budowy sklepu jest jednorazowe.
Czy będę mógł edytować sam treści na stronie?
Tak, po oddaniu sklepu przesyłamy instrukcję jak w prosty sposób można edytować opisy produktów, dodawać nowe produkty oraz administrować bieżące zamówienia.

Najlepsza agencja świadcząca usługi w mieście

Firma KreujeStrony spełniła moje oczekiwania. Praca była przyjemna, sprawnie przeprowadzona i zakończyła się zadowalającym efektem. Strona wygląda bardzo estetycznie i jest łatwa w obsłudze, co pozwala mi samodzielnie zarządzać jej treścią. Polecam tę firmę osobom, które szukają profesjonalnego wykonawcy swojej strony internetowej.
testimonial-small-img1
Marcin T.
Starszy konsultant

Zalety lokalnego SEO dla małych firm

Praca z KreujeStrony to gwarancja nie tylko estetyki, ale również dobrze przemyślanych rozwiązań projektowych i indywidualnego podejścia do każdego projektu. Zespół projektantów jest nie tylko kreatywny, ale także skrupulatny i dokładny w swojej pracy. Ich projekty wyróżniają się dbałością o szczegóły i wysoką jakością wykonania. Polecam firmę z całą pewnością każdemu, kto potrzebuje profesjonalnych projektów graficznych.
testimonial-small-img2
Michał A.
Asystent menadżera

Idealnie od początku do końca

Z mojego doświadczenia wynika, że współpraca z tą firmą jest przyjemna i efektywna. Oferowane rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i są zgodne z najnowszymi trendami. Wszystkie projekty są starannie przemyślane i dopracowane, co pozwala na osiągnięcie wysokiej jakości wizualnej i funkcjonalnej strony internetowej. Z całą pewnością polecam tę firmę każdemu, kto szuka profesjonalnego i skutecznego rozwiązania dla swojego sklepu internetowego.
testimonial-small-img3
Charles W.
Właściciel firmy
Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci rozpocząć Twój projekt.

Rozpocznij swój projekt